Naprawa chłodnic

Naprawa chłodnic ciągników rolniczych

Chłodnica jest jednym z najważniejszych elementów silnika, a jej wymiana wiąże się z wysokimi kosztami. Istnieje jednak alternatywa w postaci regeneracji i naprawy chłodnic w maszynach rolniczych. Działania te wykonujemy w przypadku niewielkich usterek.

Kiedy wskazana jest naprawa chłodnic ciągników rolniczych?

Uszkodzenia chłodnicy są zwykle mechaniczne, jednak czasami wiążą się one z awarią systemu elektronicznego. W efekcie może dojść do przegrzania lub niedogrzania całego układu. W niektórych przypadkach pojawia się też wyciek płynu chłodniczego. Naprawa chłodnicy ciągników rolniczych polega zazwyczaj na wymianie jej rdzenia.

Trafna diagnoza i szybkie działanie w naprawie chłodnic

Naprawa chłodnic ciągników rolniczych wykonywana jest przez nas w ramach serwisu sprzętu Claas, Fendt oraz Massey Ferguson. Właśnie w ich naprawie się specjalizujemy. Przed podjęciem naprawy lub regeneracji zawsze konieczne jest przeprowadzenie właściwej diagnostyki. Jedynie wówczas możliwe jest określenie stanu chłodnicy oraz dalszych kroków. To, czy konieczna jest regeneracja, czy wymiana chłodnicy zależne jest od stopnia jej uszkodzenia, wieku ciągnika, a także kwoty, jaką dysponuje właściciel.

Naprawa chłodnic – skontaktuj się z nami

Wiemy, że każdy przestój w pracy rolnika wiąże się ze startą czasu, a czasami również finansów. Dlatego po otrzymaniu wiadomości o usterce, staramy się jak najszybciej wybrać najlepszą w danej sytuacji drogę postępowania. W razie potrzeby dojeżdżamy też do klientów. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego zachęcamy do kontaktu. Razem omówimy szczegóły zlecenia.

Kontakt

  • Mechanika Pojazdowa Zbigniew Kubiak
  • Gorszewice 2, 64-530 Kaźmierz
  • zibi200734@wp.pl
  • 604778846
  • NIP: 7871329014
  • REGON: 634284601