Serwis ciągników i maszyn rolniczych

Serwis maszyn rolniczych

Profesjonalnie, szybko i sprawnie – przedsiębiorstwo Mechanika Pojazdowa Zbigniew Kubiak od kilkunastu lat oferuje swoim klientom serwis ciągników rolniczych różnych marek. W trakcie działalności zdobyliśmy bogate doświadczenie w zakresie naprawy pojazdów rolniczych. Jednocześnie nasz zespół stale podnosi swoje kwalifikacje tak, by w maksymalnym stopniu poznać każdą z nich. W naszym serwisie doskonale wiemy, że niezawodne działanie maszyny i jej długa żywotność to podstawa sukcesu każdego rolnika. Jesteśmy po to, by to zapewnić. Na okres żniw zapewniamy odpowiednio duży zespół mechaników, by móc dotrzeć do każdego gospodarstwa. Gdy potrzebny najlepszy serwis ciągników rolniczych, zadzwoń do nas. 

Serwis sprzętu rolniczego – Dojedziemy i pomożemy!

Naprawa maszyn rolniczych

Specjalizujemy się w naprawie ciągników rolniczych marki Claas, Fendt, Massey Ferguson. Jesteśmy również w stanie wykonać serwis i kompleksową diagnostykę maszyn rolniczych innych marek. Prowadzimy działalność w nowoczesnym, w pełni wyposażonym warsztacie, który umożliwia komputerową diagnozę stanu mechanizmu i elektroniki. Nasz stacjonarny serwis maszyn rolniczych mieści się w Kaźmierzu pod Poznaniem. W przypadku dojazdu do klienta, który jest możliwy na terenie całego kraju, nasz zespół mechaników dojeżdża w pełni zaopatrzonym w niezbędne narzędzia samochodem serwisowym. Dzięki temu nawet do 90% prac jesteśmy w stanie wykonać na miejscu. Pracujemy na oryginalnych częściach zamiennych oraz materiały eksploatacyjne od sprawdzonych dostawców. Świadczymy serwis pogwarancyjny, wykonujemy przeglądy okresowe. Jeśli chodzi o serwis maszyn rolniczych, zakres naszych usług obejmuje m.in.:

 • naprawy ciągników rolniczych,
 • naprawy główne silników i skrzyń biegów,
 • naprawy skrzyń przekładniowych,
 • naprawy elektryki,
 • naprawy klimatyzacji,

Świadczymy pełną gamę usług z zakresu rozpoznania, optymalizacji oraz naprawy ciągników. Nie boimy się trudnych wyzwań, lata praktyki nauczyły nas skutecznego radzenia sobie z problemami, przy których inne warsztaty rozkładały ręce.

Serwis ciągników rolniczych - Zbigniew Kubiak

Pracujemy z myślą o naszych klientach i stale poszerzamy zakres usług, by w pełni dopasować się do zmieniających się potrzeb. Zespół naszych serwisantów wyróżnia:

 • profesjonalizm i szybkość działania,
 • odpowiednie zaplecze techniczne do prowadzenia nawet najbardziej skomplikowanych napraw,
 • pełny asortyment części zamiennych,
 • możliwość dojazdu do klienta i przeprowadzenia kompleksowej naprawy.

Nasze prace objęte są gwarancją. Ze względu na umiejętności, krótki czas napraw i konkurencyjne ceny usług, zyskaliśmy grono zadowolonych klientów. Pozytywne opinie oraz rekomendacje wśród znajomych potwierdzają, że dobrze wykonujemy naszą pracę. 

Naprawy maszyn rolniczych – Zadzwoń do nas i umów się na serwis traktorów rolniczych i innego sprzętu w naszym warsztacie lub u siebie na miejscu.

Kontakt

 • Gorszewice 2, 64-530 Kaźmierz
 • zibi200734@wp.pl
 • 604778846